6. poradna a očkování

Včera jsem byla u paní doktorky v poradně. Ramínko po očkování TBC mám už téměř zahojené, tak se paní doktorka rozhodla, že je čas zahájit další očkování. Vždyť už máme měsíc skluz :o)

Nejdřív mě sestřička změřila a zvážila. Paní doktorka chtěla aspoň 6 kilo, ale o fous mi to uteklo, protože vážím 5900 g. Maminka přiznala, že spím celou noc, že usnu třeba už v devět večer a paní doktorka říkala, že mi chybí jedno jídlo, takže mě má maminka nakrmit ještě jednou než půjde spát. No jo, ale paní doktorka neví, že to máma dost často zabalí chvíli po mně 🙂 Každopádně si to vzala k srdci, protože mě včera budila ještě na jídlo a dokonce mě i ráno tahala z postýlky, že už je půl osmé a musím vstávat na gáblík.

Ještě jsem vám neřekla, že jsem ani nevyrostla, tedy abych byla přesná, vyrostla mi jen hlava 🙂 Měřím pořád 61,5 cm a obvod hlavy mám 40 cm (vyrostla mi o půl čísla). Tak nevím, proč se paní doktorka divila, že tu mojí hlavu neunesu, když mě tahá za ručičky 🙁 Dostaly jsme s maminkou za úkol cvičit. Včera mě ještě nechala, že mě nebude po očkování zlobit, ale dneska prý už začneme. Abych pravdu řekla, tak se mi do toho moc nechce. Stačí mi, že se převalím na bok, abych dosáhla na hračky a viděla, co se kolem mě děje. K čemu mi bude, že zvednu hlavu nahoru, tomu fakt nerozumím.

Musím se přiznat, že se mi včera u paní doktorky moc nelíbilo. Nejen, že mě nepochválila, jak přibírám a co všechno umím, ale ještě mi píchla dvě včeličky, do každého stehýnka jednu 🙁 Copak jsem kuře, aby mi napichovala stehýnka?? Proti tomu jsem zaprotestovala, ale máma říkala, že to musí být a pak mě tak krásně chovala, že jsem se uklidnila přestala plakat. Doma mi dávala na nožičky studené a bylo to docela příjemné a dnes už mě vůbec nic nebolí a od rána se směju 🙂

Včera jsem byla z toho všeho nějak rozhozená, že jsem tu prokřičela přes půl hodiny. Chtělo se mi tak moc spát a nešlo to. Nakonec jsem usnula úplně vyřízená u mámy v náručí.

Loučím se s vámi, mám tu moc práce, potřebuju prozkoumat pár hraček a pokecat si s mámou. Až mi vyjde chvilka, tak doplním galerii fotek a možná vám i napíšu, jak se mám, když zrovna neběhám po doktorech 😉

Přidejte svůj názor!